Projektowanie folderów i katalogów | Studio A4 - Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto

Profesjonalne foldery i katalogi – z nami stworzysz najlepsze materiały reklamowe!

Foldery i katalogi | Studio A4 - Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto

Folder i katalog reklamowy - czym się różnią?

Foldery i katalogi reklamowe są sprawdzonym narzędziem reklamowym, dzięki któremu dotrzesz do dużego grona potencjalnych klientów.

Czym różnią się foldery od katalogów?

Folder to jednokrotnie składany arkusz papieru, ma cztery strony. Jest skróconą, ale treściwą wersją oferty twojej firmy. Przekazuje najważniejsze informacje na temat oferowanych przez ciebie usług i produktów. Świetnie sprawdza się podczas targów i konferencji, gdy trzeba szybko przedstawić najważniejsze zalety przedsiębiorstwa.

Katalog z kolei ma zdecydowanie większą objętość. To daje możliwość przedstawienia wszystkich produktów i usług. Jeśli na przykład firma specjalizuje się w produkcji kosmetyków, w katalogu znajdą się wszystkie specyfiki przygotowane w ramach ostatniej kolekcji. Większa liczba stron pozwala również zamieścić w katalogu dużo zdjęć, które z reguły najbardziej przyciągają uwagę klientów.
Zarówno w folderze, jak i katalogu powinna znaleźć się również krótka informacja o firmie, jej historii i misji.

Projektowanie folderów i katalogów | Studio A4 - Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto​

Foldery i katalogi | pokaż się z najlepszej strony

Prestiżowe foldery i katalogi od agencji z Gdyni...

Foldery i katalogi reklamowe to niezbędne wyposażenie każdej firmy. Stworzone w zgodzie z systemem identyfikacji wizualnej twojej firmy staną się skutecznym materiałem promocyjnym, podniosą prestiż i sprawią, że twoje przedsiębiorstwo będzie odbierane jako jeszcze bardziej profesjonalne. Najlepszą reklamą podczas targów i spotkań biznesowych są właśnie foldery i katalogi reklamowe. Trójmiasto to główny obszar, na którym działa nasza agencja, obsługujemy jednak również klientów z okolicznych miejscowości. 

Projektowanie folderów i katalogów | katalog ESOTIQ | Studio A4 - Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto​
Lat doświadczenia
0 +
Zrealizowanych projektów
0 +
Zadowolonych Klientów
0 +

Foldery i katalogi | profesjonalny projekt i wykonanie

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Proponujemy profesjonalnie stworzony projekt, dostosowany do wizerunku i charakteru twojej firmy. Drukujemy na doskonałej jakości papierze, w rozmiarze i objętości, które najlepiej będą spełniały twoje wymagania.


Chcesz treściwie, ale jednocześnie estetycznie, prezentować klientom swoją ofertę? Zgłoś się do Studia A4!

Ze względu na długoletnią współpracę z drukarniami, zapewniamy, bardzo dobre ceny na druk katalogów!

Projektowanie folderów i katalogów | katalog INTERDOOR | Studio A4 - Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto​

Sprawdź, jakie katalogi, są najczęściej wybierane przez naszych klientów:

Katalogi produktowe

Idealne dla firm oferujących szeroką gamę produktów. Prezentują szczegółowe informacje, zdjęcia i specyfikacje produktów, pomagając klientom w dokonaniu wyboru.

Katalogi usług

Skierowane do firm świadczących usługi, od konsultingowych po usługi budowlane. Opisują zakres oferowanych usług, metody pracy oraz przypadki użycia, budując zaufanie i profesjonalny wizerunek firmy.

Katalogi korporacyjne

Przedstawiają informacje o firmie, jej misji, historii oraz zespole. Są świetnym narzędziem do budowania marki i wzmacniania relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi.

Katalogi branżowe

Skupiają się na określonej branży lub sektorze, prezentując produkty i usługi różnych firm. Służą jako punkt odniesienia dla profesjonalistów szukających specjalistycznych rozwiązań i dostawców.

Menu restauracyjne

Nie tylko lista dań, ale też element brandingowy restauracji. Katalogi menu mogą przyciągać wzrok swoim designem, jednocześnie informując o ofercie kulinarnej i filozofii gastronomicznej lokalu.

Portfolio firm

Pokazują dokonania i projekty firmy, zwłaszcza w branżach kreatywnych, budowlanych czy architektonicznych. Dobre portfolio zwiększa wiarygodność i pokazuje potencjalnym klientom i partnerom zakres umiejętności firmy.

Katalogi edukacyjne

Przeznaczone dla instytucji edukacyjnych, prezentujące kursy, programy nauczania oraz informacje o kadrze dydaktycznej. Są kluczowym narzędziem w procesie rekrutacyjnym i budowaniu wizerunku placówki.

Instrukcje obsługi i poradnik

Nieodzowne dla produktów wymagających wyjaśnienia sposobu użycia lub montażu. Dostarczają wartościowych wskazówek i porad, zwiększając satysfakcję klientów z zakupionego produktu.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę ze Studiem A4?​

A co z drukiem katalogu?
Nie martw się, zajmiemy się tym!

Oferujemy kompleksowe usługi, od projektowania do druku katalogów. Pracujemy ze sprawdzonymi drukarniami, na najlepszych materiałach. Gwarantuje to niezrównaną  jakość katalogów!

Dodatkowo, ze względu na długoletnią współpracę z drukarniami. Zapewniamy, bardzo dobre ceny na druk katalogów. 

Zależy nam, aby był to produkt najwyższej jakości, ale również aby usługa była dla Was maksymalnie korzystna pod finansowo!

Zadbaj o swój wizerunek – profesjonalne foldery i katalogi czekają!

Poznaj naszych Klientów

To dzięki nim jesteśmy dziś posiadamy doświadczenie, które przekujemy w Twój sukces!

Napisz do nas

Masz pytania?
Jesteśmy tutaj, aby na nie odpowiedzieć!

Jeśli szukasz agencji, która przygotuje dla Ciebie projekt i druk profesjonalnego katalogu, jesteś we właściwym miejscu!
Koniecznie napisz  do nas jak możemy Ci pomóc.

Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA.
Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.

Projektowanie folderów i katalogów | Studio A4 - Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!

Przyjedź do nas, zadzwoń lub wyślij e-mail
– z chęcią pomożemy ci stworzyć unikalny katalog, wyróżniający się jakością!