Projektowanie roll-upów | Studio A4 - Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto

Roll-up- zwinna reklama, która podróżuje z Tobą!

Profesjonalne roll-upy | Studio A4 - Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto

Bądź zapamiętany dzięki wyjątkowym roll-upom!

Roll-upy to coraz bardziej popularny system reklamowy. Wygląda efektownie, jest funkcjonalny i sprawia, że twoje przedsiębiorstwo będzie postrzegane jako jeszcze bardziej profesjonalne. Jest również bardzo praktyczny – dzięki prostej konstrukcji, pozwalającej szybko i sprawnie zwinąć grafikę w kasetę, łatwo go składać i rozkładać. Dodatkowo, niewielkie rozmiary po zwinięciu i niewielka waga pozwalają włożyć roll-up do torby i wygodnie go transportować.

Roll-up jest lekki i nie zajmuje dużo miejsca, przewieziemy go zatem każdym samochodem osobowym lub nawet przeniesiemy w rękach. Świetnie sprawdzi się jako tło podczas wszelkiego rodzaju konferencji, spotkań biznesowych czy nagrań filmików szkoleniowych.

Pozwoli również stworzyć profesjonalnie wyglądające stoisko firmy podczas targów oraz doskonale sprawdzi się jako reklama stojąca w twoim biurze.

Szukasz czegoś bardziej oryginalnego niż zwykłe ulotki czy plakaty? Świetnym rozwiązaniem dla ciebie będą właśnie roll-upy. Gdynia, Gdańsk i Sopot to główny obszar działania naszej agencji.

Twoja firma znajduje się poza Trójmiastem? Nie ma problemu! Oferujemy usługi również w okolicznych miastach, takich jak Reda, Wejherowo czy Rumia.

Projekty graficzne - rollupy i ścianki - Studio A4 - Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto

Roll-up | pokaż się z najlepszej strony

Twoja marka zasługuje na profesjonalną prezentację!

Wiemy, jak ważne jest, by firma sprawiała wrażenie profesjonalnego przedsiębiorstwa. Roll-up to praktyczny, a zarazem efektowny, sposób na promocję.

Jest poręczny, łatwy w transporcie, ale i funkcjonalny. Środkiem reklamowym, który najlepiej sprawdza się podczas konferencji, spotkań biznesowych czy wyjazdów firmowych są właśnie roll-upy. Trójmiasto posiada wielu specjalistów od reklamy i druku.

Projekt graficzny rollupu z perfumami Joanny Krupy | 2

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę ze Studiem A4?​

A co z produkcją roll-upu?
Nie martw się, zajmiemy się tym!

Oferujemy usługę kompleksową – od stworzenia projektu, aż po realizację. Działamy na materiałach najwyższej jakości, dlatego dostarczane przez nas produkty są wytrzymałe, a nadruk nie ściera się i jest czytelny w każdym świetle.
Każdy roll-up posiada solidną kasetę, która chroni go podczas transportu i zapewnia pełną stabilność.

Napisz do nas

Jeśli szukasz agencji, która przygotuje dla Ciebie piękny a zarazem funkcjonalny roll-up, jesteś we właściwym miejscu!
Koniecznie napisz  do nas jak możemy Ci pomóc.

Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA.
Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.

Projektowanie roll-upów | Studio A4 - Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto

Zacznijmy Twój projekt już dziś!

Masz pytania czy pomysły, które chcesz z nami omówić? Świetnie! Zadzwoń do nas – chętnie porozmawiamy i znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej marki.
Czekamy na Twój telefon!