Skuteczne kampanie społeczne | Studio A4 | Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Kampanie społeczne.
Zmieniaj świat, zaczynając od swojego miasta!

Kampanie społeczne – Trójmiasto

Twoja akcja, nasza reakcja – skuteczne kampanie społeczne

Kampanie społecznościowe to odpowiedź na problemy, z którymi różne instytucje nie są w stanie sobie poradzić. Ich głównym celem jest edukowanie i wychowywanie. Kampanie mogą być kontrowersyjne, szokujące lub wzruszające, jednak co najważniejsze – mają kreować i wpajać odpowiednie postawy. Służy do tego reklama społeczna, która nie namawia do skorzystania z jakiejś usługi, a raczej przedstawia istniejący problem, z którym boryka się lokalna lub globalna społeczność. Ma uświadamiać o stanie rzeczywistym, a w efekcie końcowym wpływać na poprawę zachowania odbiorców.

Wyróżnia się kampanie: informacyjne, które dostarczają wiadomości, a wyciągnięcie wniosków pozostawiają konsumentom, perswazyjne, przekonujące odbiorców do racji nadawcy, oraz angażujące, czyli takie, które na celu mają zachęcenie do podjęcia konkretnych działań społecznych. Prowadzenie kampanii społecznej, oprócz tego, że wpływa na rozwiązywanie problemów, buduje również pozytywny wizerunek marki.

kampanie społeczne

Prowadzenie kampanii społecznościowych | STUDIO A4 agencja reklamowa z Gdyni

Małe kroki, wielkie zmiany – każdy może być bohaterem!

Wiemy, jak ważne jest skuteczne prowadzenie kampanii społecznościowych. Gdynia to siedziba naszej agencji, jednak działamy również na terenie Gdańska, Sopotu i okolicznych miast, takich jak Wejherowo, Reda czy Rumia.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Przeprowadzimy kampanię od początku do końca.

  • Na początek zlokalizujemy problem i określimy cel kampanii. Wyszukamy i zdobędziemy poparcie partnerów – sojuszników z organizacji non-profitrozpoznawalne osobistości medialne oraz wolontariuszy, którzy pomogą w prowadzeniu akcji.
  • Stworzymy scenariusz oraz hasła kampanii, później określimy obszar działań. Gdy projekt będzie szczegółowo opracowany, przejdziemy do realizacji.
  • Na koniec zmierzymy rezultaty i przedstawimy ci dokładny raport z przebiegu akcji. Pomożemy ci wpłynąć na pozytywne postawy społecznościowe i zbudować dobry wizerunek twojej firmy!
kampanie społeczne | Studio A4 | Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto​
Lat doświadczenia
0 +
Zrealizowancy projektów
0 +
Zadowolonych Klientów
0 +

Zobacz o jakie rodzaje kampanii społecznych, najczęściej pytają nas nasi Klienci

Kampanie świadomościowe

Skoncentrowane na edukacji i podnoszeniu świadomości na temat określonych problemów społecznych, zdrowotnych czy środowiskowych. Przykłady to kampanie dotyczące recyklingu, zdrowego stylu życia, czy równości społecznej.

Kampanie charytatywne

Pomagające zebrać fundusze na rzecz konkretnej przyczyny lub organizacji non-profit. Kampanie te mogą obejmować eventy, zbiórki online czy aukcje charytatywne.

Kampanie zachęcające do działania

Często wykorzystywane do promowania konkretnych działań społecznych, jak rejestracja na listy wyborcze, zachęcanie do wolontariatu, czy uczestnictwo w akcjach społecznych.

Kampanie edukacyjne

Dostarczające informacji i narzędzi potrzebnych do zrozumienia i rozwiązania konkretnych problemów społecznych, takich jak dyskryminacja, zdrowie psychiczne czy edukacja finansowa.

Kampanie promujące zaangażowanie społeczne

Motywujące społeczeństwo do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym i politycznym, na przykład poprzez głosowania w wyborach czy aktywność w lokalnych wspólnotach.

Kampanie wpływające na politykę

Mające na celu przekonanie decydentów do zmian w prawie lub polityce, które mogą przynieść korzyści społeczne, ekonomiczne lub środowiskowe.

Kampanie społeczne | Studio A4 | Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto - Studio A4 | Agencja reklamowa z Trójmiasta

Nigdy nie wątp w to, że mała grupa przemyślanych, zaangażowanych obywateli może zmienić świat. W rzeczywistości, to jedyna rzecz, która kiedykolwiek miała znaczenie.

Kampanie społeczne | Studio A4 | Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto - Studio A4 | Agencja reklamowa z Trójmiasta

Margaret Mead

Napisz do nas

Szukasz skutecznych rozwiązań dla swojej marki w ramach kampanii społecznych? Skontaktuj się z nami!
W Studio A4 specjalizujemy się w tworzeniu angażujących kampanii społecznych, łącząc kreatywność z bogatym doświadczeniem, aby wspierać ważne przyczyny i budować pozytywny wizerunek Twojej firmy.

Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA.
Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.

Zacznijmy Twój projekt już dziś!

Bez względu na cele Twojej kampanii, jesteśmy gotowi sprostać każdemu wyzwaniu. Zapraszamy do współpracy – napisz, zadzwoń lub odwiedź nas w Trójmieście.
Razem stworzymy kampanię, która nie tylko podniesie świadomość społeczną, ale także przyczyni się do realnych zmian.
Razem osiągniemy sukces w służbie ważnym celom.