Projektowanie kalendarzy | Studio A4 - Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto

Twój czas, nasza reklama - kalendarze, które działają przez cały rok!

Projektowanie kalendarzy | Studio A4 - Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto

Pokaż się każdego dnia - reklamuj się na kalendarzach!

Kalendarze to idealny nośnik reklamy. Może znaleźć się na nim logo, nazwa firmy, hasło reklamowe, a także zdjęcia przedstawiające pracowników czy produkty i usługi proponowane przez twoje przedsiębiorstwo.

W dodatku kalendarze są bardzo praktyczne. Używa się ich w każdym miejscu – w biurze, domu i miejscach publicznych, takich jak szkoły, urzędy czy szpitale. Zazwyczaj wiszą w miejscach dostępnych dla wszystkich. Spoglądając na kalendarz, siłą rzeczy wzrok pada również na reklamę znajdującą się obok arkusza z dniami miesiąca.

Na kalendarz patrzy się zazwyczaj co najmniej raz dziennie, dzięki czemu logo i nazwa twojej firmy szybko zapadną w pamięć. Ich powszechne wykorzystanie pozwala na dotarcie do różnych grup klientów.

Niezależnie od tego, czy pracujesz z menedżerami, prezesami wielkich spółek, czy pracownikami różnego rodzaju instytucji, podstawowym wyposażeniem w pracy i codziennym życiu są właśnie kalendarze.

Gdynia, Gdańsk, Sopot i miasta ościenne (m.in. Wejherowo, Rumia czy Reda) – przede wszystkim na tym terenie oferujemy nasze usługi.

Projektowanie kalendarzy | Studio A4 - Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto​

Kalendarze firmowe | pokaż się z najlepszej strony

Zaplanuj sukces na każdy dzień – kalendarze, które inspirują!

Jest wiele form, pod którymi mogą występować kalendarze. W pomieszczeniach firmowych i domach najczęściej używane są kalendarze ścienne jedno- lub trójdzielne. Popularne są także kalendarze stojące, które może umieścić na przykład na biurku lub stole.

Świetnym rozwiązaniem są także kalendarzyki listkowe, o formacie karty kredytowej. Sprawdzą się jako dodatek wręczany na przykład zamiast wizytówki. W firmach często używa się także biuwarów, czyli podkładów do pisania, na których można umieścić kalendarium.

W naszej ofercie mamy wiele rodzajów kalendarzy. Stworzymy projekt, który będzie pasował do wizji i charakteru twojej firmy!

Ze względu na długoletnią współpracę z drukarniami, zapewniamy, bardzo dobre ceny na produkcję kalendarzy!

Projektowanie kalendarzy | Studio A4 - Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto​

Zobacz jakie kalendarze, są najczęściej wybierane przez naszych Klientów:

Kalendarze ścienne wieloplanszowe

Wieloplanszowe kalendarze ścienne, z osobną kartą na każdy miesiąc, to idealne rozwiązanie dla osób lubiących planować szczegółowo. Każda plansza często zawiera dodatkowe miejsce na notatki, a kreatywne grafiki dodają charakteru każdemu pomieszczeniu.

Kalendarze ścienne jednoplanszowe

Kalendarze ścienne jednoplanszowe to klasyczny wybór dla biur i domów, prezentujący cały rok na jednej planszy. Idealne do planowania długoterminowego, z dużą przestrzenią na notatki i wydarzenia.

Kalendarze biurkowe

Kompaktowe i funkcjonalne, kalendarze biurkowe są niezastąpione na każdym biurku. Pozwalają na szybki dostęp do bieżących i nadchodzących wydarzeń, jednocześnie oferując przestrzeń na codzienne notatki.

Kalendarze plakatowe

Proste w formie, ale bardzo dekoracyjne kalendarze plakatowe, to świetny sposób na dodanie funkcjonalnego akcentu do każdego wnętrza. Są idealne dla osób ceniących minimalizm oraz dla przestrzeni, gdzie estetyka odgrywa kluczową rolę.

Kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne, z trzema oddzielnymi sekcjami dla bieżącego, poprzedniego i następnego miesiąca, są wyjątkowo praktyczne w każdym środowisku pracy. Zapewniają łatwy dostęp do informacji o dacie i ułatwiają planowanie na większą skalę.

Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe, pełniące często rolę planera, to doskonały wybór dla zapracowanych osób potrzebujących dokładnego zarządzania czasem. Oprócz kalendarium, oferują dodatkowe przestrzenie na zapiski, listy zadań i inne personalizacje.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę ze Studiem A4?​

A co z produkcją kalendarzy?
Nie martw się, zajmiemy się tym!

Oferujemy kompleksowe usługi, od projektu kalendarza po jego produkcję.
Drukujemy na doskonałej jakości papierze, w najbardziej odpowiadającym ci formacie i nakładzie.
Kalendarze to rozwiązanie stosunkowo tanie, skuteczne i, co najważniejsze, ludzie nigdy nie przestaną nich używać.

Projektowanie kalendarzy | Studio A4

Napisz do nas, to nic nie kosztuje!

Jeśli szukasz agencji, która przygotuje dla Ciebie piękne  kalendarze? Jesteś we właściwym miejscu!
Koniecznie napisz  do nas jak możemy Ci pomóc.

Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA.
Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.

Projektowanie kalendarzy | Studio A4 - Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto

Kalendarze pełne możliwości
- porozmawiajmy o Twojej reklamie

Nie przegap okazji na reklamę, która działa cały rok – zadzwoń do nas!